Návrh technologie soustavy

Vytvoříme projekt regulace

Setkání na místě realizace

Setkáme se na hrubé stavbě, kde společně navrhneme umístění prvků nebo je rovnou vyznačíme na zeď.

Schéma v programu Autocad

Sedneme k počítači a nakreslíme schéma technologie soustavy. Připravíme projekt pro samotnou montáž.

Cílem je snížit provozní náklady

Navrhnout jak soustavu regulovat, je první krok proto, abychom mohli ve vaší domácnosti snížit provozní náklady.

Proč si nás vybrat - důvody

Proč si nás vybrat

Problematiku s regulátory řešíme do hloubky. Je totiž důležité umět regulátor nejen zapojit, ale je potřeba znát algoritmy jeho programu. V podstatě vědět, jak regulátor uvažuje.

 

Existuje spousta firem, kteří regulátor zapojí, zadají několik parametrů a zákazníkovi sdělí, že se to časem usadí. Když k tomu však za nějaký čas přijdeme my, tak se sami sebe ptáme, jak tohle mohl někdo předat zákazníkovi jako plně funkční systém.

 

Pro nás je kromě zapojení důležité také vlastní kybernetické myšlení a znalost matematického popisu „uvažování“ regulátoru.

Pomůžeme vám především
na jižní Moravě

 

Ať už jste začínající rodina, architekt nebo projektant, rádi vám poradíme s regulační technikou.
Pomůžeme totiž nejen v Brně, ale i v bezprostředním okolí do 50 km.

V programu AutoCAD nakreslíme schéma hydraulické soustavy

Abychom vůbec do vaší nemovitosti mohli implementovat regulátory, je potřeba vytvořit projektovou dokumentaci. Ta musí splňovat náležitosti vyhlášky č. 499/2006 Sb. o dokumentaci staveb.

 

Jedná se především o technickou zprávu, výkaz výměr a základní obvodové schéma. Po odladění systému se zhotoví dokumentace skutečného stavu (podchycení změn a úprav při realizaci).

schéma hydraulické soustavy

Nejvíce vás zajímá

Základním předpokladem úspěšné spolupráce jsou prvotní kroky. Řekneme si, jak moc rozumíte technickým věcem a podle toho přizpůsobíme komunikaci a styl. Projdeme si vaši nemovitost a seznámíme s aktuální podobou a technologickým řešením.

Vytvoříme pro vás projekt regulace

Dokážete mi udělat projekt?

Projekt je široké téma. My pro vás vytvoříme projekt regulace. Pokud však potřebujete rozkreslit např. trubky nebo topení, tak vám spíše doporučíme našeho kolegu projektanta. Technický a cenový návrh je to první, na čem se dohodneme.

Jak dlouho trvá realizace regulace v domě?

Jak dlouho trvá realizace?

Klasický rodinný dům zabere cca týden práce. První den proběhne setkání a sepsání požadavků/návrhů. Následují dva dny, kdy probíhá odsouhlasení připravených návrhů. 3 dny zabere fyzická realizace (montáž). Odladění a zaškolení potrvá 2 dny. Nakonec je potřeba počítat s jedním dnem na vytvoření dokumentace (výchozí revize). Vždy však záleží na stavební připravenosti a koordinaci řemesel na staveništi.

Kolik stojí projekt regulace?

Kolik mě to bude stát?

Průměrná částka jedné zakázky je 50-70 000 Kč. Více jak polovina je pořizovací cena techniky a materiálu. Každá zakázka je kompromisem mezi technickou náročností, použitými prvky a jejich cenou. Proto je těžké paušalizovat.

Ušetřete náklady na provoz domácnosti

Neustále kontrolovat odběr vody a protopeného tepla je čiré zlo. Známe to snad každý. Co se takhle jednou provždy zbavit těchto starostí a věnovat ušetřený čas např. turistice? Rádi se s vámi seznámíme třeba na geocachingu.

    Odesláním zprávy souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.