O společnosti Brnotherm

O nás

Kdo jsme

Zajišťujeme dodávku (technologicky i montážně) nějakého regulačního celku, který dokáže skloubit požadavky majitelů na dnešní způsoby vytápění, spotřebu energie, využití obnovitelných zdrojů a podobně.

Co děláme

Navrhujeme a tvoříme systémy, ve kterých propojíme více požadavků k vaší spokojenosti. Nabízíme lidem regulační techniku prospěšnou pro vodu, pohodu a ušetření peněz.

Naše služby

Navrhujeme a tvoříme projekty, které následně fyzicky realizujeme. Rozvedeme kabeláž, umístíme prostorová čidla, zapojíme přístroje / regulátory do rozvodných skříní a připravíme revizní zprávu. U nás si můžete regulační prvky i zakoupit a to bez nutnosti samotné relizace.

Přidaná hodnota

 

V našem případě se snažíme více dívat do hloubky. Je totiž důležité umět regulátor nejen zapojit, ale také je potřeba jej dobře znát (především zevnitř, nejen jeho vnější parametry). O regulaci se u nás postáráme.

  • Znalost systému i zevnitř
  • Kybernetické myšlení
  • 28+ let zkušeností
  • Platební schopnost
  • Prodej regulátorů
  • Pořádání školení

Známe několik firem, kteří regulátor zapojí, zadají několik paradontů a zákazníkovi řeknou, že se to samo usadí. Když k tomu však za nějaký čas přijedeme, tak se sami sebe ptáme, jak to takto mohl někdo zapojit…

Postaráme se o vás

Problémem v oblasti regulátorů je pomalá a nedostatečná inovace. Vývoj v této oblasti je velmi nákladný, a tak chápeme, že majitelé firem chtějí, aby se jim náklady vrátili. Osobně se o to u nás postaráme.

Častým jevem je neměnný design produktů a občas i roztříštěnost systémových řad regulátorů. Zákazníkům v poslední době nejde ani tak o funkčnost jako o „barevný display“ a jeho design.

V porovnání s ostatními firmami si náš obchodní partner SIEMENS udržuje stále kvalitní software, který je v tuzemsku k dispozici a proto s ním nejčastěji pracujeme.

Mojí velkou vášní je hledání „krabiček“ v rámci geocachingu nebo turistika. Vyrazíme na čundr?

Ing. Radim Kuba

Na co jsme pyšní

Před každou návštěvou si nejprve uděláme teoretickou přípravu, abychom následně mohli zvolit optimální řešení.

Zjistíme si typ regulátoru (např. RVS), typ kotle a hlavně topenářské schéma zapojení technologie. Alternativně si to můžeme nakreslit i u vás. Cena práce: 750 Kč / hodina práce (bez DPH), 10 Kč / km (cestovné).

370
Montážních zakázek
320
Projekčních prací
36
obchodních partnerů
29
let zkušeností

Pomůžeme vám tedy

Hledáme optimální řešení pro snížení nákladů na provoz domácnosti.
Regulační technika pomůže s optimalizací spotřeby energií v domácnosti.
U nás se postaráme jak o návrh tak i montáž.

Návrh technologie soustavy

Návrh technologie soustavy

Projdeme si nemovitost a probereme vaše představy. V programu Autocad pak nakreslíme vhodné schéma a navrhneme odpovídají regulaci.

Montáž regulace

Montáž regulace

Již máte vytvořený projekt. Společně s kolegy přijedeme do vaší nemovitosti fyzicky nainstalovat jednotlivé regulátory a vše uvedeme do provozu.

Seřízení a odladění

Servis regulační techniky

Celá soustava je již v provozu. Provedeme revizní kontrolu dle platných zákonů s výstupní dokumentací. Preferujeme u vlastních projektů.

Obchodní partner SIEMENS
Obchodní partner ERDING
Obchodní partner Robatherm
Obchodní partner NAVRÁTIL GROUP